Penn National Gaming nemovitostí spinoff, Hraní A Volný čas Properties, Inc., nyní je vlastníkem pozemku pod Tropicana. Zatímco Penn bude ovládat ubytování v blízkosti horizontu, operace mohou být prodána v příštích letech, podle dokumentů, uložených v pondělí s U. Securities and Exchange Commission hot slot sal kostým nápady.

South Point je furloughing většina jeho zaměstnanců ", na dobu neurčitou," začíná 3 horké sloty na greektown casino. Května co je hazardní zvrhlík. V dopise zaslaném zaměstnancům v pondělí, majitel Michael Gaughan povzbuzoval dělníky, aby soubor pro nezaměstnanost okamžitě co je hazardní dluh. "Tím, že furloughed, vám bude lépe," Gaughan uvedl v dopise získané Review-Journal co je hazard s názvem v hindština. "Budete dostávat více peněz od Státu a Federální Vlády, než to, co jste v současné době dostává z Jižní Bod." Subjekt budování MSG Oblasti v Las Vegas oficiálně osamostatnila od mateřské společnosti Madison Square Garden Sportovní Corp., Madison Square Garden Entertainment Corp. začala obchodování na New York Stock Exchange pod MSGE v pondělí.
Každý MSG společný akcionář obdržel jednu akcii MSG Entertainment kmenové akcie za každou akcii MSG kmenových akcií, v závislosti na pondělní tiskové zprávě. musím platit daně na on-line pokeru.