New Jersey Předseda Senátu Stephen Sweeney (D), řekl, že "vyvolává otázku, co by teď začít dělat, aby se zachovat integritu svých her, které nebyly roky dělat?" Jedna věc je najmout monitorovací firmy grey eagle casino koncert zasedací pořádek.
NFL energicky bojoval proti New Jersey je pokus o legalizaci sportovních sázek až k Nejvyššímu Soudu lions festival slot machine wins. Místo toho, Svatí byli jednoduše udělena držení po přehrání recenze lions club poker run jezero martin. NFL přiznal, jeho rozhodčí zkazil jeden z rukou na obličej hovory v Packers-Lions hru lions club poker turnaj harrisonburg. Fotbaloví rozhodčí mají těžkou práci, ale jejich 2019 výkon má – alespoň pro některé – byly mimořádně špatné co dělá 00 v ruletě.

Bývalý Super Bowl MVP Desmond Howard říká, že NFL by měla vyšetřovat jeho rozhodčí po několika špatných rozhodnutí v poslední době trápily hru a nechal fanoušky pobouření. "A tam byl další, který, když se podíváte na to, když si recenzi hry, to není něco, co chcete vidět volal, zejména na pass rush co znamená 0 platí na ruletu.