Pokračující Snížení Nákladů: Podle Vědeckých, opatření přijatá přes provozní a kapitálové náklady-úspora spolu s dodatečnými opatřeními, která v současné době realizuje, pomůže snížit Q2 čtvrtletní náklady o více než 100 milionů dolarů kasino resorts v blízkosti bellingham wa. Výtěžek z půjčky, spolu s hotovosti společnost má na ruce umožní, aby se značky, aby se chopily příležitosti k posílení své podnikání, které herní průmysl začíná proces obnovy centro vacanze poker ingresso giornaliero.

Connecticut Loterie Jednat: likvidita oznámení přichází ve stejnou dobu jako Vědecký oznámil, že byl udělen nový pětiletý kontrakt s Connecticut Lottery Corporation. Scientific Games Corporation dnes oznámila, že po řezání více než 100 milionů dolarů čtvrtletních nákladů, společnost je v současné době v silné likviditní pozice.

Vědecké Hry je odhodlána poskytovat nejlepší ve své třídě výrobků a služeb pro zákazníky z mnoha odvětví, včetně pozemních kasina, loterie, sportovní sázky a online hraní centro vacanze poker abruzzo. To je mnohem nižší než očekávané $300 až 330 milionů dolarů. Za rok, Vědecké Hry předpokládá, že jejich výdaje budou od $210-$240 milionů vasto. Kapitálové výdaje přišla na 50 milionů dolarů nižší, než bylo původně plánováno centro vacanze poker lido di casalbordino ch.