Bitcoin hazardu stránky SatoshiBet oznámila, že by přestat nabízet své služby pro NÁS zákazníky wizard of odds 6 deck blackjack.
Společnost vydala své prohlášení na Reddit, a to s odvoláním na nejistý krajina on-line hazardních her regulace v USA a potenciální právní problémy v budoucnu jako důvody omezení. "Po úmyslné pokyny v této věci podle našeho právního zástupce, blokování NÁS hráčů bylo považováno za nejlepší způsob, jak zmírnit jakékoli právní odpovědnosti za SatoshiBet a její akcionáři kupředu," uvedla firma.
SatoshiBet rozhodnutí odepřít své služby v USA sleduje podobnou cestu četné on-line hazardních her společnosti, které přestaly nabízet své platformy pro NÁS, zákazníky, protože země je nejasné zákony o on-line hazardních her průvodce kurzem blackjack house edge kalkulačka. Nabízí on-line hazardních her pomocí bitcoin dále komplikována SatoshiBet je působení v NÁS, a to zejména s zvýšenou pozornost různými vládami na společnosti, které nabízejí on-line hazardní hry pomocí bitcoin jako prostředek transakce. Minulý měsíc, španělská vláda reagovala na dotazy o tom, zda on-line sázky provedeny s bitcoin by měla být považována za závazná z právního hlediska tím, že tyto obchodní subjekty by měly získat povolení před tím, než mohou nabídnout své služby veřejnosti wizard of odds blackjack 6 palubu. Mezitím, zakladatel Adrian Scholz řekl CoinDesk, že jakýkoliv zákazník, který NÁM měl stále finanční prostředky na místě v době jeho uzavření jsou poučeni, aby kontaktovali společnost pro instrukce o tom, jak stáhnout své finanční prostředky kde je slot kaňon v utahu. Scholz rovněž vyjasněno, že SatoshiBet není trvale opustil americký trh, ale bude se držet dál od něj tak dlouho, jak zákony týkající se hazardních her online s cryptocurrencies jako bitcoin nejsou řádně řešeny kde je slot v abuji. "My samozřejmě doufáme, že v určitém okamžiku v čase dostatečnou jasnost je založena zákonodárci, že snad nám umožňuje znovu vstoupit na trh," řekl Scholz kde je slot kaňon se nachází.

Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre.