Když je hrozba není hrozbou?Když Edmonton Oilers majitel Daryl Katz pronese to, že je kdy texas holdem king 2 mod. Katz řekl Edmonton radních, že on si nemyslí, že hodně z jejich jadrný $200M plán na rekonstrukci Oilers stávající hokejové arény, a že pokud město mu staví nové stodoly na pozemku, které vlastní v centru města Edmonton do roku 2014 (kdy jeho současná dohoda s městem vyprší), on a jeho tým bude nucen bruslit pryč na, ehm, na zelenější pastviny jak se vypořádat s bad run v pokeru. Ale to není škodlivý, myslí si. Hrozbou by být více jako, pokud nechcete stavět nový budovy, budu přesunout tým.
Vidět?Zcela jiný scénář jak se vypořádat s rodičem s hazardem. Uh-huh. Spad pokračuje z diskuse kolem Danny Green je "knockout" Paul Briggs v prvním kole jejich poslední zápas jak se vypořádat s bad beaty v pokeru. Poslední návrh je, že Aussie bookmakeři bude zákaz tzv spin a win live casino.
'exotické' sázky, což znamená, sázející by již nebudou moci vsadit na konkrétní kolo, v němž o výsledku bylo rozhodnuto. Upřímně, žádného zákazníka, který má vidět klipy z 'rána', který foukal Briggs dolů je pravděpodobně bude chtít vsadit na něco trochu méně předem rozhodnuto, jako, řekněme, výsledek Harlem Globetrotters hry..