Komisaři nabídl žádné vysvětlení, proč přišli do této rychlé a jednomyslné rozhodnutí, ale komise je výkonný ředitel, Allen Godfrey, doporučil lokalit být odmítnuta mhw.
"Kromě toho, tohle nemůže být o omezení konkurenční příležitosti, jako mnoha právních herní stránky jsou v současné době v existenci a je k dispozici pro rozvoj." Po oznámení rozhodnutí commissioners, Michael Cavanaugh – advokát jak pro vývojáře – řekl, že by se setkal s jeho klienty, a rozhodnout, zda odvolání k zamítnuté žádosti. jak se dostat 2 sloty vybavení. Mississippi zákon omezuje státem regulovaných kasinech na stránky dotykem vody podél Mississippi Řeky nebo na Pobřeží mexického Zálivu. Zákonodárci dříve vylepšil státu umožnit pobřeží kasina rozvíjet mírně ve vnitrozemí, v návaznosti na rozsáhlou devastaci Hurikánu Katrina v roce 2005. Vývojáři znovu se na tyto stránky po podmínkách skončila pro komisaře, který rozhodl proti své projekty mhw kolik pěstování sloty. Hlavní Hewes komentoval předtím, než Komise setkání: "větší dopad by byl efekt zcela mění charakter naší jižní Mississippi společenství, jako by účinně otevřít stavidla na bezohledné šíření herních míst do oblastí, nikdy nevymyslely nebo žádoucí bodový holdem poker apk mod. Komise odmítla žádost od RW Vývoj pro Biloxi stránky v roce 2008 a stejně tak odmítl Jacobs Entertainment aplikace pro web v Diamondhead v roce 2014 bodový holdem poker ke stažení zdarma.
Státní regulátoři nedávno odmítl dvě navrhované casino stránek na Mississippi Gulf Pobřeží bodový holdem poker vykoupit kódy. On veřejně kritizoval dvou navrhovaných lokalit, říkají, že byli příliš daleko do vnitrozemí.