Nicméně, bitcoin se dostali špatný rap v roce 2013 poté, co úřady ve Spojených Státech odhalili notoricky známý "deep web" Silk Road, který je známý pro což umožňuje jeho uživatelům obchodovat širokou škálu nezákonných praktik, včetně najímají vrahy a nákup a prodej drog, pomocí virtuální měny uvedené casino společnosti v indii. Lepší být v bezpečí, než litovat, ne?Podle plánu komise, digitální měny výměny budou muset hlásit, kdo používá jejich služby, a kdy byly použity.

Pozměňovacích návrhů, podle komise přispěje k posílení vlády v boji proti financování terorismu. Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre zapálil barreau avec ruleta.
Přináší bitcoin výměny anonymní obchodní praktiky na veřejnosti by mohla být klíčem k rozkrytí teroristické skupiny financování, podle Evropské Unie výkonný arm hraní vliv hypoteční aplikace. Před několika týdny, Oliver Salles, senior finanční služby, úředník komise, řekl, že jsou "ne ve spěchu," regulovat finanční produkty připojené k digitálním měnám hraní vliv hypoteční uk. EU však nemá jednotný digitální měna: akční plán rovněž vyzývá k re-myslet na to, jak úřady budou schopni identifikovat uživatele předem nabité kreditní karty se ovlivňují masový trh.