Začalo to jako NÁS-pouze prohlížení zkušenosti, ale rozšiřuje po celém světě v srpnu roku 2018 casino v la jolla. To je Zuckerberg bodnout na běh video-on-demand (VOD) služeb, kde tvůrci obsahu mějte 55% z příjmů, a Facebook sítě ostatní kalifornie. Jo, taky si pamatuju, se vrací domů z nočních klubů, rozbil, a sedí na pohovce, aby sestoupil sledování Hitman & Her a Late Night Poker to znamená. Poker hrát je na 30 minut zpoždění dle Nevada Gaming Předpisy že 21+3 blackjack.
Poker Central partnerem Stadionu ke spuštění zbrusu nové show, což umožňuje poker fanoušci spojte se s uživateli Facebook Sledovat to znamená. V jejich poslední krok k ovládnutí světa pokeru vysílání, Poker Central spolupracuje s Stadium vytvořit originální sérii nastaven na spuštění na Facebook Sledovat v češtině. Stadion je multi-platformní, multi-sportovní sítě s prstem v hodně koláčů slot.
Zároveň Stadionu začala otírat vernix, Facebook Dívat se také narodil to znamená. září a potrvá 13 týdnů že automat v anglický.