Naším cílem je potrestat [ty, kteří porušují regulační stanovy]." Z tohoto hlediska, alespoň jeden komisař – John Moran Jr.
Bally jednání advokát Ellen Whittemore poznamenat, že dobře udělal své stanovisko společnosti top mosazi. V této funkci rack para fichas de poker. Pro CG Technologií, fanny plácnutí bylo trochu těžší: Alamo řekl generální ŘEDITEL společnosti Lee Amaitis, že zpravodajství získal tím, že incident ", dal Nevada černé oko" a že by se něco takového někdy stalo znovu, "já se nebojím o zrušení [provozovatele licence.]" Zopakoval, že bod doma, Herní Komise Předseda Peter Berhard poznamenat, že největší pokuta byla upozornil na skutečnost, že "lidé se budou zodpovídat." I přes masivní v pohodě, mohlo to být horší; tři-člen představenstva měl možnost buď pozastavit nebo zcela zrušit Technologie CG licenci radeon nízký profil jeden slot. Tato osada ukazuje, že společnost sama přiznává, na 14 počty uvedené ve stížnosti, s Radou zmínku, mohlo by to jeden z těch se počítá jako přímo související s Colbert je řízení nezákonné operace stojan sur roulette pour vetement.

V to, regulátory poznamenal, že bývalý Kantor řízení rizik ředitel a viceprezident Michael Colbert byl povolen provoz ilegální sportovní sázení ring – pomocí tří poslů – aby sázky pro Gadoon Kyrollos, high-roller zákazníka partypoker casino bonus bez vkladu. Colbert a jeho kumpány údajně umístěny některé $34 milionů v nelegální sázky.