Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre jak vyhrát evropskou ruletu. Minulý týden Čínská policie zatkla 450 lidí, kteří se domnívají, že došlo k nezákonnému převodu peněz ze země.

Aktuální bitcoin cenu a objem obchodu cena bitcoin se mírně zvýšil na $576.78 v pondělí, s čepici na trhu ve výši $9.18 miliard a objem obchodu ve výši 15,4 milionů. Zátah se zaměřil na "cross-regionální a přeshraniční podzemní banky," uvedlo ministerstvo jak vyhrát elektronická ruleta.

Bitcoin je popularita v Číně je prosperující, jak více a více investorů se obrátit na populární digitální měnou v obavách ze znehodnocení jüanu. Zvuky podobné?Peking úřady zahájily podobné zásahy v Macau v minulosti, které, jak všichni víme, bylo peklo pro Macau casino junket operátoři, kteří spoléhají na podzemní banky převést peníze z pevniny do kasina ano ang kahulugan ng hazardních her. Digitální měny mají nejasné postavení v Číně, ale existují náznaky, že země je udržet krok s měnící se časy ano ang kahulugan ng slot. Úřady v Pekingu jsou zametání všechny "špinavé peníze" kolem země ano ang ikinamatay ni blackjack.