Co by mohlo mít dopad na jednání se zákonodárci úsilí, aby se projít účty osvobození DFS od státu hazardních her zákony Však tyto legislativní snahy mohou vyvolat intervenci ze strany amerického Ministerstva Spravedlnosti, který je povinen hájit zákaz sportovní sázení zakotven v roce 1992 Profesionální a Amatérské Sportovní Protection Act (PASPA) jak moc je joker stojí v pokeru. Schneiderman hit obě společnosti se přestat a ustat objednávky na základě jeho tvrzení, že jsou nelegální hazard subjektů jednajících v rozporu s právem státu New York. Denní fantasy sportovní subjekty získaly právo pokračovat v provozu v New Yorku až do jejich soudní boj se státní prokurátor je vyřešen jak moc je král.
V pondělí odvolací panel z New Yorku je Nejvyšší Soud vyhověl návrhů, podaných DraftKings a FanDuel zůstat příkazu, které jim ukládají Spravedlnosti Manuel Mendez na Dec. DRAFTKINGS PLÁNOVÁNÍ RŮZNÝCH ODCHOD Z NEW YORKU, Zatímco DFS provozovatelé jsou vstřícní pondělním rozhodnutí, právní boj – a podobné snahy ohrožující odvíjet v jiných státech – stojí společnosti, jmění v právní poplatky a lobování platby královna a jack blackjack. Schneiderman je úřad vydal defiant prohlášení, které říká, že se těšil na přesvědčivé, plné Soudu, že Mendez byl "správný" při vydávání jeho předběžné opatření proti DFS subjekty a že weby "by měl být trvale vyloučen z podnikání v New Yorku." DraftKings nejvyšší právní orel David Boiesi vydal prohlášení, které říká DFS soutěže jsou "jako právní nyní, jak byly za posledních sedm let, že newyorčané hráli." Boiesi zdvojnásobil dolů na jeho straně je tvrzení, že DFS vyžaduje "jen tolik dovednosti jako sezónu soutěží," zákonnosti, které Schneiderman není popření (zatím) jak moc je král v blackjacku. Rozhodnutí, zprávy, která byla poprvé hlášena podle ESPN Darren Rovell, znamená DFS operátoři mohou nadále působí v New Yorku minimálně do Května, kdy stížnost podanou Generální Prokurátor Eric Schneiderman v listopadu bude slyšet jak vyhrát blackjack v kasinu. 11, 2015 jak vyhrát blackjack dank memer.

Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre. Možné podepsat v tomto fiskálním squeeze přišel minulý týden, kdy Business Insider oznámil, že DraftKings se díval do podnájmu 25,500 metrů čtverečních kancelářských prostor, na kterém podepsal pět-rok pronájmu v červnu 2015 jak vyhrát blackjack bitlife.