Ty se podívat na jsou iGaming společností, které jsou v provozu dnes s BTC výhradně (bitcoin / bitcoin) jsou tam nějaké pokerové místnosti jsou otevřeny dnes. Zatímco většina z on-line hazardních her průmyslu vyplývá, Bitcoin a oceňuje koncept, několik skutečně integrované měny do jejich podnikání. Problém s těmito one-z relací je, že většina lidí v publiku jsou na Bitcoin a ptají se na základní otázky, omezující tyto relace k více "Bitcoin 101" lekci jsou tam nějaké pokerové herny otevřeno v kanadě.

To je nejvíce logický obchodní model dnes, protože to zabraňuje problémy provozovatele stále klasifikovány jako výměnu, která by se stalo s smíšené měny operátor hazardní weby. Energie okolní průmysl je nakažlivá, podobně jak on-line hazardní průmysl se cítil v roce 2005. Myslím, že průmysl se stále rozhoduje, jestli partnerský kanál bude zastoupena crypto obchodníka procesorů, jako GoCoin nebo zastoupeny stávajícími integrátorů jako Playtech, který může také nabídnout platební modul", řekl. Otázky se učit (a) kolik rozdělujete mezi horké peněženku a studené peněženku, a (b) kolik provozního zisku (%) myslíte si, nechat v rozvaze jako BTC které přijímají paysafe.
Dalším krokem bude integrace Bitcoinu do běžných operátorů, jedním z momentů, které Bitcoin průmysl čekal hazardní weby. "Bohužel, jsem neviděl velký pokrok na affiliate přední které přijímají venmo.