V roce 2017, Nové Mexické Gaming Control Board požadováno zaplacení více než $60 milionů od státu 14 kmenových operátorů – požadavek týkající se volného-play kredity subjekty zatížení na zákaznické věrnostní karty nežádoucí účinky odvykání hazardních her.
Ve středu Lujan Grisham podepsal návrh zákona do práva, který nahrazuje Columbus Day dovolenou v Novém Mexiku s Domorodých Lidí. poker texas ita čip gratis. Takže, pokud zákazník hrál s $10 kreditů zdarma a prohrál $8 — jako sloty "vyhrát", že $8 by být předmětem sdílení příjmů, přičemž stát kolem 9 procent poker texas no limit holdem. "Je to zdravý rozum, pozorování, že to nemá smysl tvrdit, sdílení příjmů, založené na něco, co není, ve skutečnosti, příjmy," řekl Richard W poker texas online con amici. V roce 2017, pueblos Isleta, Sandia, Tesuque, Santa Ana, Santa Clara a San Felipe podal žalobu proti státu, argumentovat své požadavky činily o něco více než nahý prachy — "pěkný pokus dostat se hlouběji do kapsy z Nového Mexika indiánské kmeny" — v době, kdy zákonodárce hledal vhodný způsob zapojení 70 milionů dolarů rozpočet schodek hollow knight slot pro přihrávku.

Ale stát stále věřil, že to byl nárok na podíl z freeplay výnosů od roku 2011 do roku 2015, kdy byl systém stále na místě hollow knight otevřít slot dveře.