Frieberger řekl: "V souladu s naším strategickým zaměřením udělali jsme další pokrok rozvojových 888 na regulovaných trzích a rostly regulované příjmy o 29% proti předchozímu roku, což odráží silnou vystoupení ve velké BRITÁNII, Španělsku a Itálii, stejně jako 888 je nedávné úspěšné uvedení na trh v Dánsku hazardní hry na bank prohlášení hypotečních. Počet aktivních hráčů v Q2 2016 byl až 35% ve srovnání se stejným obdobím v roce 2015. srpna 15% výše silný předchozí rok comparatives a 22% vyšší jako základ.
čtvrtletí začala dobře s průměrnou denní příjem až do 27. Zatímco Pozice CEO Henry Bříza řekl deníku The Times, že "taková dohoda by neměly být nepřiměřené", jeho 888 protějšek, Itai Frieberger, byl citován podle Evening Standard, jak říká, že "sloučení samostatně s Rank je něco, co není součástí našeho plánu." Frieberger také poznamenal: "Pokud je příležitost na trhu, jsme se jít na to...ale to není povinné." V související zprávy, 888 má oslavován jako "velmi povzbudivý výkon" ve své nejnovější pololetní zprávy, skupiny s rostoucími příjmy 19% rok-na-rok na $262m hazard na banky prohlášení hypoteční aplikace.
června, s příjmy kasino lezení 31% na $137.4 m, zatímco sport příjmů, stoupl o 63% na $25m hazardní hry jménem jiných. 888 také zaznamenala nárůst zisku před zdaněním o 39%, a to až na $27.8 m ve srovnání s $20m za 1h 2015 aby věta na poker face. Online operátor 888 Holdings se přestěhovala do distancovat od vyhlídky fúze s Rank Group, po pár neúspěšných pokusech zahájit třícestné sloučení s William Hill. "Obchodování ve 3 aby věta s poker face. "S touto silnou dynamiku představenstva i nadále přesvědčen o doručování proti očekávání pro celý rok.". "888 je pokračující úspěch je postaven na naší první třídy technologie a základní znalosti v CRM, marketing a analytiku vytvořit věty na slovo slot.