Takové hry se může lišit od provozovatele značkové RNG loterie hry, kde provozovatel může přizpůsobit hru k jejich potřebám, loterie, hry založené na výsledky mezinárodních loterií, a mnohem více nejlepší sázky na hracím stole. Jeho portfolio zahrnuje na zakázku loterijních her ke splnění jakéhokoli provozovatele loterie potřeb, včetně její vlajkové značky Lotto Hrdina. Tyto produkty jim dávají výhodu v tom, co je silně konkurenční odvětví a může být snadno integrovat a hladce do jakékoliv platformě.

Helio Herní produkty nabídnout partnerům nové vertikální, přes které k růstu a posílení jejich hráčskou základnu a řídit cross-sell mezi jejich další hru vertikály odpovědné služby hazardních her nt. New deal část Africké expanzní Malta, 17 odpovědné služby hazardních her qld.

Malta na bázi dodavatel nyní nabízí celou řadu přizpůsobitelných loterijních her, včetně denní, týdenní, a událost založené na remízy, které mohou být značkové jednotlivé hospodářské subjekty, které osloví velké množství zákazníků demografické údaje. Richard Mifsud, ŘEDITEL společnosti Helio Gaming, řekl: "jsem velmi potěšen oznámit, že naše partnerství s Lotto Joto, a já jsem přesvědčena, že jejich zákazníci budou hrát naše hry. Srpna 2018 – Helio Gaming, inovativní loterie dodavatele, napsal dohodu o integraci své hry s Lotto Joto, přední Keňa-založený operátor odpovědné služby hazardních her online qld.
"Máme velmi ambiciózní plány na rozšíření v Africe, která má řadu trhy dobře hodí naše inovativní loterie produkty hrací automaty v harrah ' s new orleans. O Helio Gaming: Helio Herní, plně škálovatelné loterie systém motoru, který nabízí více funkcí rozhraní API, s nimiž se integrovat existující herní platformy, řízení vztahů se zákazníky, řízení kampaní, affiliate řízení, a další marketing automation nástrojů. "Je skvělé, že Lotto Joto se dočkat, až si naše výrobky na Keňský trh zahajuje své první loterijní hry s jackpot 25 milionů Keňských Šilinků, což je velké zlepšení na to, co je v současné době k dispozici." Andrej Sidelnikov na Lotto Joto, řekl: "Jsme potěšeni, že dokončení této dohody s Helio Gaming, a těšíme se na výhody, které nám přinese.