dě by nemělo být součástí plánu na vytvoření "free trade port" na Čínský svátek ostrově Hainan, řekl v neděli Liu Cigui, Ministra z Hainan Provinčního Výboru Komunistické Strany Číny mohegan sun poker místnosti telefonní číslo.

On dělal poznámky během zasedání výboru.e zdůraznil, že zatímco růst cestovního ruchu a technologie podnikání v Hainan byl vítán, území by se měla vyhýbat "prostituce, hraní her a obchodu s drogami".eijing chce do roku 2035, aby se zóny volného obchodu na Čínské dovolenou ostrově Hainan "zralejší", podle ústřední vláda dokument vydala v dubnu mohegan sun poker místnosti znovu. Plán pro Hainan nezmínil hazardních her nebo kasina, ale to zmínit možnost koňské dostihy a rozšíření regulovaných loterií.

Hainan v současné době nabízí oficiální welfare loterie a sportovní loterie nalézt jinde na pevninské území.během nedělní schůze, Pan Liu poznamenal, že tam byly případy v minulosti auto, pašování, spekulace s nemovitostmi a pozemky, přebíjení hotelových hostů a nedovolené loterijní firmy mohegan sun poker místnosti znovuotevření. Takové chování, které by se "zkazit" rozvoj Hainan, nebude "tolerovat" místní vláda a mělo by být zabráněno, Hainan oficiální řekl. austrálie post delivery centre casino.