Pokud budete chtít zamknout v jiné favority, Arizona Wildcats jsou jen další tým s jednociferným kurzem s Duke Blue Devils úzce s drážkou na 10/1 šance poker face app. Nyní, jak daleko, jak kdo rád v pre-sezóny týče, myslím si, že Wildcats mají nejlepší šanci na vítězství v národním šampionátu jak přidat přátele.

Pokud se díváte na nějaký spáč týmy, věnujte pozornost Gonzaga Bulldogs (20/1), Texas Longhorns (25/1), Louisville Cardinals (30/1), a obhájce titulu UConn Huskies (40/1) poker face aplikaci o úroveň výš. Je lákavé se vzdát své peníze na divoké Kočky a nazývat to den, ale 7/2 předsezónní kurzy nenabízí dostatečnou hodnotu, aby sázku ještě předtím, než vysokoškolský basketbal sezóna začíná jak vyhrát na sportovní hazardních her.

To je humbuk line generované neuvěřitelné sázení úroky z divoké Kočky v těchto dnech jak vyhrát v stinkin rich slot machine. Není divu, že pre-season humbuk a dialogue okolní letošní Kentucky Wildcats klesla její název šance tak nízké, jak 7/2 v některých on-line sázkových kanceláří jak vyhrát v malé sázky.

Nečekám, že to střílet nahoru, ale pokud to jde alespoň 6/1, možná 7/1, beru ty kurzy na divoké Kočky online poker.