Komise také schválila interaktivní služby poskytovatele licence aplikace ze softwaru oblečení Z4Poker a hráč ověření oblečení CAMS použité automaty na prodej v ohiu.
MGM řekl komisaři, že má v úmyslu zahájit zdarma-hrát on-line poker stránky na začátku nového roku, zatímco to čeká na regulátory, aby oheň reálné peníze startovací pistole použité automaty na prodej v mississippi. CardPlayer je Brian Pempus citoval komisaře Johna Morana říká Bwin.strana by "pravděpodobně" dostat schválen, ale Las Vegas Review-Journal Howard Stutz, kteří žijí-tweeted čtvrtečním jednání, řekl komisaři uvedl, že jen proto, že MGM a Boyd byl zbaven své vlastní překážky negarantoval Bwin.strany by si také jogar poker online e ganhar dinheiro. STRANA NEJVÍCE AGRESIVNÍ NELEGÁLNÍ PROVOZOVATEL' Není pochyb o tom, Nevada komisaři byli vědomi Belgické orgány ve vazbě na úterý Bwin.strany co-generální ŘEDITEL Norbert Teufelberger během jeho neuvážené návštěvě zákony země, ve které jeho společnost tak zjevně přehlíží jogar poker online dinheiro real. Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre.
'Avast ye výtěry a/nebo šedé trhů, připravte se na obsazení!'BELGIE ŠTÍTKY BWIN. Nicméně, ve stejné Zodpovědné Hraní Den poradu, na které Teufelberger byl zadržen, ES 'on-line a poštovních služeb úřední Werner Stengg řekl delegátům jeho tým dělal to, co by mohli s omezenou pracovní síly, a proto bezprostřední změny nebyly v kartách.

Zatímco Bwin.strana tvrdí, že "vždy jednal v souladu s platnými zákony," že to není názor sdílí Belgická Herní Komise (BGC) právní poradce Petr Naessens, který popsal společnost jako "nejen největší, ale také nejvíce agresivní nelegální provozovatele v Belgii." Naessens řekl GamblingCompliance, že dalších 50 nebo tak operátoři na BGC blacklist nemusí nutně strach, že výlet do Bruselu by mělo za následek jejich želízka jogar poker online dinheiro ficticio.