Pro více aktualizace na JEDEN Šampionát, prosím, navštivte www.onefc.com, sledujte nás na Twitteru a Instagram @ONEChampionship, a stejně jako nás na Facebook na https://www.facebook.com/ONEChampionship.

To se zabývá fanoušky on-line s stálý proud digitálního obsahu za posledních šest let, a to i partnerství s Facebook sám na livestream předběžné část jeho Pay-Per-View události na platform. Založena v roce 2011, je neúnavném úsilí Asijských bojových umění do popředí, přinesl jim z sledovanost v 60 zemích světa na více než 118 zemích po celém světě proč reklamy na hazardní hry by neměly být zakázány. To je více než 1000 krát zvýšit. dubna 2017 – Singapur: Během posledních tří let, JEDNO Mistrovství světa, největší sportovní média majetku v Asijské historii, zažil neuvěřitelné tempo růstu v obou sledovanosti televize a zapojení sociálních médií — důkazem rychlý vzestup povýšení do domácností po celém světě a sportu smíšených bojových umění (MMA) jako celek proč hazard je hřích.

Masivní zabývá sítí, jako je FOX Sports, a podobně, přinesl JEDEN Šampionát je unikátní značky MMA akce pro široké publikum. TV O JEDEN Šampionát™ JEDEN Šampionát je největší sportovní vlastnictví médií v historii Asie proč je hazard a plýtvání penězi. Společnost má jednu z největších střetnutí na obou Facebook a Twitter a v oblasti, kde plošiny jsou stále přijímána v některých zemích, to je působivé top 5 slot receiverů v nfl. Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre. V údajů zveřejněných Nielsen, Facebook a Repucom, JEDEN Šampionát ukázal, exponenciální růst od roku 2014 do roku 2017. To je dvojnásobný počet od roku 2014.