Nápad se podělit o své myšlenky výměnou za dlouhodobý zisk byl neslýchaný.Šílený sázení životní úspory na ruletu. Dvojice má 11 WSOP náramků a $10,5 m v živých turnajích, mezi nimi, a to není vzhledem k milionům pár mají nepochybně vyhrál hrát živé cash games během jejich života legal online poker gambling sites. Jediná chyba by neměla být ostřelování z $149 za kurz, pokud chcete zlepšit své pokerové hry. "Doufám, že cvičiště bude stejně užitečné jako první Super/System' kniha byla hráčům," řekl Doyle PokerNews legal online poker in illinois. Na Brunsons spustili on-line vzdělávací kurz v hodnotě 149, pár týdnů poté, co Doyle kritizoval Daniel Negreanu pro vytvoření on-line kurzu s MasterClass.
"To je nějaké velké boty vyplnit, ale musí se zlepšit v různých oblastech poker." Vzdělávací program slibuje pokrytí: – Deska Textura – Komba & Blokátory – Push / Fold charts – se Pohybuje – Matematika – Mentální Hra – Vypráví – Vyrovnávání se Pohybuje Tam jsou také 208 kartičky, které ukazují různé in-play scénářů legal online poker in florida. Možná si pamatujete, jsme se vztahuje Daniel Negreanu je rozhodnutí, aby se spojili s MasterClass vytvořit podobný program v hodnotě 90. Odchod do důchodu?Já si to nemyslím. Je to on-line zážitek, který vás bude stát 149 dolarů, a za tuto částku obdržíte příručku, audio Cd, ruku grafy, a přístup k další školení materiál. Na Brunson Poker Pro Školení Doyle a jeho syn Todd oznámil na sociální mediálních zahájení Brunson Poker Pro Školení.
Pokud se domníváte, že lidé stále dostat hodnotu z Super Systém (nedávno jsem se dotázal 58 pokerových hráčů, aby se jméno jejich nejvlivnější pokerové knihy, a Doyle je mistrovské dílo přišel druhý Harrington on Hold ' em), $149 je ukrást jaké jsou vaše šance na výhru v kasinu.