Sportovní sázení operátor Betway oznámila dohody o dohodu, aby se stal hlavním sponzorem eSports ESL Pro League 2017.Šestá sezóna populární CS:GO ligy, což je vzhledem k dostat pod způsobem dnes vidí čtrnáct týmů z celé Evropy a USA, všichni bojují on-line za $1m prize co je arkansas přímo v poker.

Zápasy se budou konat třikrát týdně, vždy v úterý, ve středu a ve čtvrtek kulminovat v ESL Pro League finále, které se bude konat v Odense, Dánsko od 8.-10.prosince co je ante poker. Podle podmínek sponzorství uspořádání, Betway vám poskytne diváky ESL Pro League přístup k živé kurzy ve svém vysílání, s využité podobnou nabídkou na ESL One Cologne turnaje na začátku tohoto roku nejlepší čas vyhrát v kasinu sloty. Společnost je vedoucí hlas v sázení na e-sporty integritu tím, že se stal členem eSports Integrity Koalice (ESIC) v roce 2016 nejlepší doba k návštěvě slot kaňony.

Anthony Werkman, Ředitel Marketingu a Provozu na Betway, řekl: "Jsme velmi rádi, že pro příštích několik měsíců, protože některé z nejlepších CS:GO hráči budou bojovat o svou největší výhru, ESL Pro League, stejně jako sedm-postava prize pool."Naše zkušenosti sponzoring ESL One Cologne byl obrovský úspěch, a zpětnou vazbu jsme obdrželi od našich první-of-svého-druhu živé kurzy přenosy do vysílání nás inspirovalo ke zvýšení naší účasti v celé turnaje a týmy v nadcházejících měsících a letech." nejlepší doba k návštěvě utahu slot kaňony.