PokerStars oznámila, že bude zákaz skier_5 a jiných třetích-party software pomoc v průběhu hry. PokerStars Poker Room Manažer Steve Den zaslali zprávu na Dvě Plus Dvě říká, že skier_5—software, který účinně dodává relevantní hrát doporučení grafy pro ASI—může již být použit, zatímco PokerStars klienta je otevřen 10 osob pokerový stůl na prodej. Nová politika je účinná okamžitě 10 osob pokerový stůl plány. Den také dodal, že PokerStars je v čele pevně směrem k dalšímu omezení, na software třetích stran v příštím roce nebo dvou je hazard v práci nelegální. "Po důkladném zvážení vstupních a zdlouhavé interní diskuse, jsme se rozhodli posunout vpřed v zásadě se změny navrhované v OP je hazard doma nelegální v victoria.

Ještě máme nějaké rozhodnutí ohledně konečného znění a také se ujistit, že jsou pohodlné s naší detekce a schopnost prosazování práva," řekl Den. "Do té doby budeme v kontaktu s některými vývojáři softwaru, pokud jde o jejich stávajících aplikací ujasnit, jaké funkce by mohl porušovat nadcházející pravidla tak, že budou mít čas, aby se příslušné změny." "Naším záměrem je implementovat změny postupně v průběhu času, což zajistí, že naše vnitřní detekce a prosazování schopnosti jsou schopni držet krok s pravidly a že společenství má dostatek času se přizpůsobit," dodal Den.
Den také dodal, že PokerStars politiky bude "výrazně více restriktivní", ale poker místnosti by se spoléhat na zpětnou vazbu od pokerové komunity před provedením jakékoli zásadní rozhodnutí je hazard doma legální v singapuru. PokerStars zpočátku odmítl zakázat technologie vzhledem k technologické potíže při sledování jeho používání, ale v červnu, skier_5 přilákala nárůst stížností od online poker společenství, jako program poskytuje nespravedlivou výhodu pro své vývojáře a skupina hráčů. Den také minulý měsíc navrhla, že PokerStars podmínky by pravděpodobně být změněn, aby se zákaz "jakéhokoliv nástroje nebo referenčního materiálu, který nabízí komentář nebo radu, která jde nad rámec základní úrovni, jako je stack-velikost-založeno od ruky tabulky, rozhodovací stromy nebo heads-up displeje, které se dynamicky mění v závislosti na akci hráče, nebo karta hodnoty." Úplný zákaz na všech third-party software pomoc je nepravděpodobné, i když její možné PokerStars se mohl připojit k společnostem jako jsou Bodog, Party Poker, MicroGaming, a Winamax v blokování Heads-Up-Displeje (Hudy) a data mining sites red rock canyon casino and resort.
Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre.