Skupina zahrnující některé Evropské trhu je největší on-line sázkových kanceláří zahájila novou kampaň na potlačení zápasů co znamená věrnostní body znamenají v kasinu.

Ve středu European Sports Security Association (ESSA), oznámila novou kampaň "Kick Trestné činnosti z oblasti Sportu." Generální tajemník Khalid Ali řekl, že 18-měsíční projekt označil poslední prkno v ESSA zúčastněných stran, úsilí o snížení kapacity kriminální živly negativní dopad na etickou nezávadnost sportu. Projekt bude vidět ESSA členy, které zahrnují více než tucet významných BRITSKÝCH a Evropských sázkových kanceláří, spojovat s globální policie INTERPOL, Mezinárodní Olympijský Výbor a regulační orgány v Anglii a Francii, aby zvýšit povědomí o zločinci snahy manipulovat s sportovní akce pro osobní zisk jaká je minimální částka. Konkrétně kampaň bude zahrnovat vypracování Příručky osvědčených Postupů pro oba subjekty a vlády, pomáhá vytvořit legislativu a předpisy tak, že orgány mají schopnost vypořádat se s fixers a rozvíjení správné sítě pro sběr a šíření upevnění informací kterou lze zvýšit v pokeru. ESSA oznámení přichází jen několik dní poté, tenisového světa byla zasažena ještě více obvinění z manipulace.

Již vzpamatovává z obvinění, kterým na tenis nejvyšší úrovně, tento týden přinesl obvinění, že některé Mezinárodní Tenisové Federace rozhodčích úmyslně zdržel vykazování nižší-tier zápas údaje Sportradar s cílem umožnit sázejícím na místo sázky před Sportradar je bookmaker klienti mohli upravit dědic kurzy odpovídajícím způsobem jaká je minimální znovu zvýšit v no limit texas holdem. Cynici budou zobrazovat načasování ESSA oznámení, jak kontrolovat škody, které to je, ale ne z toho důvodu, tito cynikové by mohli citovat co je na peníze. Poškození tenis pověst, bez ohledu, jak uvedl výše, to byl bookmakery, že neztratil nic hmotného z jakékoliv manipulace s Sportradar data uprostřed poker tabulka s názvem. Snaží se zachovat integritu sportu není jen dobré PR, je to dobrý obchod cine le petit casino saint aignan. Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre cine a inventat slot machine.