Maria Ho je nastavit, aby se připojili Poker Central Twitch Kanálu ve zbrusu nové show s názvem "Poker Central Žít S Marií Ho." Maria Ho se připojil Poker Centrální tým co má znamenat v craps. Bude zajímavé vidět, co online pokerová platforma bude hrát. Nejvytíženější hráč pokeru v podnikání bude hostit zbrusu novou show s názvem "Poker Central Žít S Marií Ho." Pořad bude vysílán na Poker Central Twitch kanál na konci měsíce co dělá nejlepší stroj znamená v pop sloty. Ho je také hostitel pro nadcházející Bitvy o Maltu, úspěšný rozumné koupit v akci vám přináší více než jen posádka.
Poker Central se nedávno vysílal jeho Super High Roller Celebrity Shootout obsahu na NBCSN, a pracuje na další dva pořady v rámci přípravy spuštění října co patologického hráčství říct. "Jsme nadšeni, že přivítat Maria Ho, aby Poker Central," řekl Clint Stinchcomb, CEO Poker Central co je peněžní bublina v pokeru.

Show bude také funkce klipy z jiných Poker Central programy s Marií, že jí znalecký posudek na akci. Ona je WinStar World Casino ambassador a bude obsahovat vedle David Tuchman v novém projektu s názvem Poker Night: Prohlídka nové představení vytvořené Dustin Iannotti.
Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre jaká je minimální znovu zvýšit v texas holdem. "Jako jedna z nejlepších ženských pokerových profesionálů na světě, její znalost hry a její velká osobnost a šarm, aby Maria vítaným přírůstkem do našeho týmu." Ho řekl associated press, že ona byla nadšená být součástí Poker Centrální vidění na disku a vysílání inovativní programování prostřednictvím různých platforem." Poker Central bude stát pouze 24/7 poker TELEVIZNÍ síť, když to spustí na Oct 1, 2015.