Výnosy vzrostly o 15,4 procenta na €347.2 milionů eur s EBITDA vzrostla o úctyhodných 6,9 procenta na €41,7 miliónu je poker povolena v japonsku. Office of Fair Trading (OFT) úředníci jsou při pohledu na blížící se nabytí Gala Kasina do Hodnosti Group.ČASTO se obávají, že dohoda by mohla vést k podstatnému oslabení hospodářské soutěže v rámci Enterprise Act 2002 je poker jen o štěstí. Paddy Power je nechvalně kočka-kopání inzerát jen přišel třetí na seznamu nejvíce stěžovali inzeráty všech dob je poker after dark real. Ti z vás, obeznámeni s ad si to bude pamatovat, vlastně nedostala zakázal a dal Paddy některé, které tolik toužil-po publicity zdarma.

Podívali jsme se na dohodu dříve tento měsíc, a to není myslel, že dohoda bude znamenat Hodnost škálování zpět své plány na expanzi úroveň 9 průvodce kouzlo sloty. Generální ŘEDITEL skupiny Constantinos Antonopoulos byl spokojený s dosaženými výsledky "i přes nepříznivé sportovní sázení výsledky" vidět přes průmysl a jeho silný výkon díky "silné diverzifikace a internacionalizace". Reklama Standards Authority (ASA), dnes vydala svou výroční zprávu a jako 50. Oni nanáší na 11. Pokud se ČASTO rozhodnou, že nemají rádi vzhled jednat bude zpátky na náměstí jeden, bez ohledu.

Na AGCC popisuje zahraniční hazardu spojovat jako "účetní jednotky (jiné než Kategorie 2 eGambling licence), pro kterou Kategorii 1 eGambling nabyvatel licence převede zákazníky, nebo jim umožňuje být převedena, za účelem, že subjekt provádějící hazardních transakcí se zákazníkem, nebo zařizování pro ty zákazníky, hazardovat s ostatními". Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre.