Národní Journal citoval oba vůdce Senátní většiny Harry Reid (D-NV) a Senátor Jon Kyl (R-AZ), jak říká, zabalené legislativní agendy a probíhající stranické hašteření nevěští nic dobrého pro průchod online poker účet jak vyhrát v blackjack sázky. Obtížný, čelí Reid/Kyl zákona byl předmětem diskuse na čtvrteční Nevada Gaming Commission slyšení na MGM Resorts online poker licenci.
Kyl také navrhl, že i pokud Senát schválí návrh zákona, to by čelit tvrdší recepce ve Sněmovně Reprezentantů (názor sdílí Wynn Resorts' šéf Steve Wynn) prázdné týdenní kalendář s čas. Zatímco Kyl je zoufale vidět UIGEA-posílení aspektů poker bill přijaty předtím, než odejde z úřadu na konci 112.

Poker bill, "není sekvestrace uhlíku a fiskální útes a na obranu zákona a tak, takže to bude těžké." Jeden potenciální vozidla, na který Reid/Kyl bill by byl připojen – Zákona o Kybernetické bezpečnosti z roku 2012 – byl zvolen na začátku tohoto týdne. Kongres ví, že tam jsou mnohem důležitější věci, kterým čelí národ slots tisk.

Nevada je guvernér je také silně za Reid/Kyl, ale zbytek národa guvernéři mají souhrnně označují legislativu za "zbytečné předkupní státní moci." AMERICKÉ Indiánské kmeny také zůstávají vysoce podezřelé jakéhokoliv federální pokus uchvátit jejich on-line herní příležitosti prázdné world casino křížovka. Zpráva na začátku tohoto týdne na prezenci navrhl House Speaker John Boehner (R-OH) "by mohl být přístupný k dohodě," na on-line poker, za předpokladu, Reid je ochoten vzdát se území o dalších otázkách blíže k GOP srdce, ale "insideři", kteří udělali toto tvrzení re Boehner údajné sympatie nebyly identifikovány. Podle Reida/Kyl bill dostal opatření podpory, na začátku tohoto týdne z Národní Asociace Obchody se Smíšeným zbožím, která požádala své členy, aby kontaktovali svého kongresu opakování vyjádřit jejich schválení zákona je zákaz 'instant vyhrát lístek do loterie, on-line prodeje.
Co-autoři NÁS online poker bill, čekají na být zavedena v určitém okamžiku v průběhu tohoto lame duck zasedání Kongresu, jsou – veřejně, alespoň, se snaží bagatelizovat očekávání, že bipartisan konsenzu může být dosaženo dříve, než čas vyprší příští měsíc prázdné týdenní kalendář s termíny. Dům většinový vůdce Eric Cantor (R-VA), je nejen agin' žádné rozšíření hazardních her, je také nejlepší pohárky s Las Vegas Sands šéf Sheldon Adelson, který nebyl plachý o vyjádření jeho morální opozice' on-line hazardních her.