Po několika letech opojné růst kapacit v Číně, cruise lines se stahují kapacity z Číny v roce 2018," napsali autoři zprávy jaký formulář mám použít k hlášení výhry. Důvod je poněkud jednoduchý: cruise lines jsou již generování výnosů v Číně, které převyšují ostatní trhy po celém světě (jako mají v posledních letech)," dodal makléřské analytici jaký formulář mám použít k tvrzení. "Důvodem, proč výnosy poklesly pozdě, je méně jednoduché, ale věříme, že to je především funkce nedostatečná distribuční soustavy," tvrdili hazardní hry ztráty.
Problém s cruisem v Číně není poptávka: je to jeden z řádně zpeněžování poptávka," dodal jaký formulář mám použít. První čtyři služby vyhledávány Čínské cestující pěkně sladit s výletní hodnotu nabídka: doprava.., atrakce.., jídlo a nakupování aby zprávu hazardní hry ztráty. Také, a ne nevýznamně, tam je [často k dispozici] hazardních her na palubě," řekl instituce analytici.xplaining některé výzvy z Číny výletní trhu, makléřská uvedl: "na Rozdíl od jiných částí světa, plavby v Číně jsou prodávány především prostřednictvím charty, která způsobuje pobídek mezi agenty a operátory, aby se stal nevyrovnané jak dokázat.
Jako výsledek, ceny disciplína nahlodal a na trhu má přenesenou na jednu, kde blízko-v slevy jsou na denním pořádku." ale oni navrhli, že tam byly také některé portu kapacita omezení plavby pocházející z Číny hazardní hry ztráty. Je jen otázkou času (2021, abych byl přesný), dokud se aktuální nastavení operační plavbu domů porty dosahuje infrastrukturní omezení jak dokázat. Jasně další domácí-přístavní infrastruktury bude zapotřebí, ale většina z nich bude pocházet z velké části nevyužitý Tier 2 a Tier 3 městech na jihu," napsal Sanford Bernstein tým, s odkazem na obyčejně-citoval systém hodnocení používaný v Číně definovat hospodářskému rozvoji Čínské městské oblasti.ast týden Genting Hong Kong Ltd – majitel několika výletních značek catering pro různé příjmové segmenty a s operacemi v Asii – uvedla, že zahájila luxusní výletní služba, která nabízí použití luxusní cestující jet – daboval Crystal Skye – chcete-li přesunout zámožným zákazníkům místech používá jeho výletní flotily. casino ztráty.