Přistání tři bonusové symboly v jednom kole získáte dalších 10 roztočení. I když skutečné Oktoberfest byl zrušen v letošním roce vzhledem k koronavirus pandemie, Kalamba Hry' nejnovější verze Piva na Válcích poskytuje něco na posilněnou, dokud nám svět je největší folkový festival doufejme, že se vrátí v roce 2021 kasina blackjack 3 ku 2. Nastavte v tradiční německé pivo hala, herní symboly patří nízká mzda 9 – royals a platí vysoké, které obsahují brezen (obří preclík), Würstl (klobásy), akordeon, džbánek piva, a zlaté a stříbrné mince kasina s 18 hazardu věku u mě.
V tomto exhilirating funkce, obdržíte 1 další extra spin pro každý stříbro pivo token, který přistane. Když tři zlaté pivo žetony byly nahromaděné, funkce začíná s skleněné výplně a soustružení všechny pozice na sloupec přírodě pro minimálně tři otočení, dávat hráče ještě více příležitostí, jak vydělat nějaké velké vítězství. Divoké Sloupci Funkce je také aktivní kasina s 18 hazardu věku v kalifornii.
Symboly Wild ve tvaru dřevěného sudu, sud náhrada za všechny ostatní, s výjimkou symbolů Bonus (německy barmanka s copánky slouží hrnky piva), ke zvýšení vítězný potenciál, a navíc spin symboly pomoci zvýšit napětí igt hangover slot machine for sale. Hráči jsou určitě držet kolem pro další kolo pro extra spins bonus a Misí, zatímco oni sbírat symboly představovat položky, které lze nalézt na Oktoberfest igt free slots just for fun. Takže, posadit a vychutnat si pivo nebo tři v tento pěti-válcový, čtyř-řádek, 40 výherních řad slot, který je plný zábavných funkcí igt free slots no download.