ong Kong a Macau měli zvážit vytvoření "cestovní bublina", která by umožnila obyvatelům obou měst svobodně cestovat mezi dvěma místy, aniž by museli projít povinnou karanténou proces, který je v současné době na místě.s ve čtvrtek, Macau odešel 29 po sobě jdoucích dnů bez nahrávání nového případu automaty na prodej v reno nv. Město má pouze 45 celkem – většina z nich se dováží – od krize zasáhla lokálně na konci ledna. Ve čtvrtek, Hong Kong je Centrum pro Ochranu Zdraví, oznámila, že byla vyšetřuje čtyři nově potvrzené Covid-19 případech automaty na prodej v renu. Podle specializované webové stránky z Hong Kong orgány, které vzal potvrzeno celkem 1,045, s čtyři úmrtí.ast týden Hong Kong oznámila, že 14-ti denní karantény použitelné do "určité osoby" byla prodloužena do 7. června.
Podle příslušných nařízení "všechny osoby přicházející z pevniny, Macaa nebo Tchaj-wanu (nebo mají zůstal v pevnině, Macau a Tchaj-wanu) v posledních 14 dnech před příjezdem do Hong Kong", jsou předmětem povinné karantény co je hazard věku v louisianě. Macau má podobné uspořádání pro Hong Kong obyvatelé, kteří chtějí cestovat do Macau.r Lam řekl Ming Pao, že Hong Kong odborníci byli "přesvědčeni" o Macau je karantény a prevenci proti románu koronavirus.lso od 25 co je hazard věku v kansasu.

Března, všechny ty, kteří v Hongkong, včetně Hong Kong obyvatelé – musel podstoupit karanténní postupu, pokud byli do Macaa nebo Tchaj-wanu během předchozích 14 dnů.isitors z Hongkongu dosáhly jen výše 7.35 milionů v plné výši-rok 2019, což představuje 18,7% z celkového počtu turistů v Macau v období..