V září, FBI obvinění proti legendární trenér Rick Petino je Louisville basketbalový program pro jeho údajnou účast na "pay to play" systém úplatkářství s Adidas tesco sloty uvolněny o půlnoci.

Toxikologické zprávy, nalezené v těle žádný alkohol, ale nebezpečný koktejl z léků proti bolesti a THC (aktivní složka marihuany) se ukázal automaty na prodej v pretorii. Woodsova absence ublížit televizní sledovanosti, ale on se vrátil na konci listopadu na soutěžní golf. Phil Mickelson se také zapojil do některé špatné tisku přes insider trading skandál. Prémiové sítě, později se dohodli na vrácení určité nákupy provedené prostřednictvím aplikace Showtime. automaty na prodej v reno. Tam byla spousta kontroverze vedoucí k boji s outsiderem McGregor obvinil Mayweather s hazardem a být schopen platit své daňové účty nevada. Protest proti sociální nespravedlnosti a policejní brutalitě vůči menšinám, stovky profesionálních fotbalistů začala odmítá postavit za tradiční zahájení hry národní hymnu automaty na prodej v prescott. Obvinění, které se stále čeká, stát, který Nuzman zorganizoval $2 miliony platby v roce 2009 se bývalý prezident Mezinárodní Asociace Atletických Federací az.
Sportovní svět nechtěl, pouze se točí kolem mistrovství hry a soupeření, ale sociální nespravedlnost, drogová závislost, korupce, a další co je hazard věku v laughlin. Sportovní skandály zachvátil nejen trenéři, hráči a fanoušci v roce 2017, ale všichni od Prezidenta Donald Trump a bývalý Wall Street vedení, aby se league před kanceláří a televizních sítí nevada.
Největší byl, samozřejmě, Tiger Woods' DUI zatčení.