Způsobem, kterým tak učinil, nicméně, je kritizován některými zákonodárci.

Jason Ortitay (Allegheny County) a co-podporovaný dalšími šesti Republikánů a jeden Demokrat můj pokerový ksicht wattpad. Včera ráno, Dům Billa 271 byl zaveden Státní Zástupce. Off-track sázení salony může zahrnovat 250 hrací automaty za poplatek $5 milionů. Střediska s nižšími příjmy táhne zaplatí jen dvě procenta tarifu.Řešení místní sdílené daně je možná hlavní důvod, proč Republikánských vůdců spěchal HB 271 k hlasování ve středu, jako to poskytuje kritické finanční prostředky na regionální vlády.
Uvedení výherních automatů v barech a restauracích po celé ze škol a kostelů je odpověď, alespoň podle těch, kdo hlasoval pro toto opatření schválit ve středu.. Není jasné, zda vyšší komora bude podporovat obrovské Pennsylvania expanze hazardních her zákona, nebo v případě Guvernéra Toma Wolfa (D) by ani podepsat, by měla dosáhnout svého stolu ny státní právní sázení. Nakonec to prošlo těsně, počet 102-89, s podporou smíšené napříč stranami ny stát online poker účet. Ortitay zákona by umožnilo vytvoření drží licenci k domu hracích automatů ny státní sazba daně z hazardních her.
Pennsylvania expanze hazardních her byla ústředním bodem v Harrisburg pro více než rok, ale ve středu pozdě v noci, státní Sněmovna Reprezentantů nakonec vzal akci na věc. Téměř 700 stran, všeobjímající právní předpis by už už legální hazard možnost neřešila, co se týče, kde se to může stát.