William Hill mluvčí uvedl, že firma čeká na podrobnosti o tom, jak by návrh práce a povaze jeho donucovací mechanismy.
V Březnu, vláda spojeného KRÁLOVSTVÍ potvrdila plány na zavedení Dostihy Sázení Právo nahradit Dávky systému, ale pár detailů se objevily od té doby, možná proto, že někdo upozornil je, že takové právo by mohl porušovat Evropské Unie obchodních pravidel. BHA řekl, že stávající závodní sponzoringu by zůstat na místě až do Prosince. 31, po kterém operátoři, kteří souhlasí s ante up bude vydělávat určení povolených Sázek Partnera valeur des combinaisons au poker.

UK sázkové kanceláře by mohly ztratit svou schopnost podepsat sponzorství s dostihy subjekty, pokud nejsou plně splacené, za jejich příspěvky do sportu valeur de l ' as au blackjack. V úterý, Arena Racing Společností a Jockey Club Závodištích vydaly společné prohlášení, které říká, že podporují plán Britské Dostihy Authority (BHA) na baru nějaké nové obchodní vztahy mezi závodní a všechny sázky operátoři, kteří buď (a) neplatí do aktuální závodní odvodů nebo (b) chybí obchodní dohodu, podle které se určený příspěvek na závodní založené na jejich on-line závod sázení příjmy z UK zákazníci biker poker běží u mě.

V loňském roce, Betfred, Coral, Ladbrokes a William Hill souhlasil, aby se dobrovolné příspěvky £4.5 m za kus kromě svých pozemních Vybírat platby a BHA říká budoucí závazky, by získat čtyři firmy, jejich Oprávněným Sázení status Partnera biker gang přestřelka v kasinu. BHA generální ŘEDITEL Nick Rez uvítala postoj zaujali dva závodní skupiny, které ovládají polovinu BRITSKÝCH okruzích – včetně Cheltenham, Aintree, Epsom a Newmarket – a téměř 60% všech racing příslušenství bikining itim akordy blackjack. První dvě firmy platit 10.75% Daň na jejich UK digitální operace, zatímco Betfair podepsal pětiletý obchodní dohodu v roce 2012.