PokerStars Sunday Warm má jen popadl hodnota ládin online událost roku' tag po technické cock-up uzavřená pozdní registrace na akci i přes to nesl 500 000 dolarů Zaručená cena fondu.
Pokud máte chuť pracovat v PokerStars pak dostanete na ventilátoru, protože myslím, že pozice může právě otevřely určité full house poker lingo. Někdo má prostě upustil trapas všech clangers jako nějakou chybu programování uzavřeli jakoukoli možnost pozdní registrace v tomto víkendu je nedělní Warm Up některé poker drží křížovka. Dveře pevně zavřené na 1204 dolar hráči, kteří se zaregistrovali brzy na akci, takže další 2,000+ zadíval se do davu šťastné tváře všech se těší překrytí v oblasti čtvrt milionu dolarů certainteed 1/8 šroub slot mřížka. Tato událost obvykle přitahuje pole 3000+ hráčů a mnoho dalších se očekávalo, že po Hvězdy zvýšil teplotu trochu tím, že nabízí 500 000 dolarů zaručená cena fondu.

Ten zmenšil pole znamenalo konečné tabulky bylo dosaženo v jen osm hodin a KeyserMM odnesl první cenu ve výši $85,000. Mluvení na 2+2 fóru PokerStars Steve doporučuje plakáty, které nebyly technicky možné, aby re-otevřít po registraci na turnaj začal a zápis byl uzavřen," předtím, než jít na to říct. "Omlouváme se těm, kteří chtěli hrát na akci, ale nešlo to. Těšíme se na příčinu naléhavě, aby se zmírnila možnost, že podobný problém ovlivňující další turnaje sala patice via stalingrado bologna. "Kromě toho, aby chtěl sloužit co největšímu počtu zákazníků jak je to možné s jejich plánované nedělní plán turnaje, tam je také "malé" finanční motivaci, aby zajistily, tato chyba se nebude opakovat v našich dalších turnajích ještě dnes." Některé plakáty zajímalo, jestli ten barák, zařadil jako největší překrytí v historii turnaje, ale myslím, že čest jde do Mezinárodních Stadionech Poker Tour (ISPT), který vyvolal €589,000 překrytí v jejich zahajovací výlet na Stadionu Wembley v červnu 2013. Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre.