Hra startuje 3 triple strike sloty zdarma online. Linde začal 4.

Celebrity amatéři, přičemž část patří herci Don Cheadle a Jason Alexander a NFL skvělý Emmitt Smith. Konečná tabulka je nastaven na jít v sobotu na European Poker Tour v Kodani triple strike automat jackpot.
Konečná tabulka (s čipem se počítá) vypadá takto: Per Linde (4.98 m), Kevin Iacofano (1.844 m); Nikolas Liakos (1.493 m), Juha Helppi (1,47 m), Michael Tureniec (1,31 m); John Eames (1.06 m); Mudassar Khan (823k) a Andrea Dalle Molle (417k) startovní pole je mnohem menší než většina turnajů, ale 64 hráčů naplánováno k účasti v $25k buy-in National Heads-Up Poker Championship jsou dost rozpoznatelné parta triple hvězdy. Oblasti 449 byl smrskl na osm, ale to je poněkud vratký finálového stolu vzhledem k tomu, že průkopníkem Na Linde má více než třetina čipy automat výplaty. Den na vrcholu a nikdy se vzdal držení na čele, ztrojnásobení jeho stack v průběhu dne. dubna incredible string band black jack david. Jako součást jeho přezkumu Severního Irska hazardních her předpisy, Ministr pro Sociální Rozvoj si myslí, že vidí "příležitost, aby zvážila, zda, v zásadě, tam by mělo být zmírnění současných omezení, aby povolení registrovaných klubech a prostorách s licencí zde, aby vám nabídnout poker, bingo a jiné rovné šance hry, s výhradou limity na sázky a výhry." Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre zvyšuje vaše šance na výherní automaty.

Vzhledem k události, umístění, finále osm je nepřekvapivě Skandinávské těžké, ale je tu jeden Američan, jeden Brit, jeden ital, takže tam je alespoň něco pro non-blondýnky fandit.