Naše technologie umožňuje operátorům cílové zákazníky na základě jejich opuštěné betslips, trendy nebo populární sázky, a aby sázka návrhy na základě jejich osobních zájmů.

září 2017) Betgenius, Génius Sports Group společnost a přední dodavatel sofistikované, data-driven produktů na regulované sázkové operátorů, bude prezentovat své portfolio osvědčené výrobky na Global Gaming Expo (G2E) v Las Vegas tournois de poker ile de france. Digitální Marketing Betgenius provozuje odvětvové agentury pomoci značek získat a udržet si zákazníky. Její rozsah produktů zahrnuje trhu-vedoucí externě obchodování produktu a řezání-hrana digitálního marketingu služeb, a to jak osvědčené snížit provozní náklady a zvýšit obrat sázkové kanceláře. (Londýn, 20. Z obchodování a řízení rizik pro hráče, vedení účtu a personalizace, to dává provozovatelům vše, co potřebují provozovat efektivní a vysoce ziskové sázení Sázková kancelář, obchodní Management Betgenius poskytuje více než 150 regulované sázkové kanceláře subjektů se sektor je vedoucí automatizované šance kompilace a sázková kancelář, manažerské služby. Betgenius již dlouho jít-na dodavatele outsourcingu obchodování na největších Evropských sázkových kanceláří a my jsme nadšeni, že přivítat operátoři ze Severní Ameriky, latinské Ameriky a dále na našem stánku pro určité casino slot machine šance ve prospěch vyhrát.

Hluboká znalost oboru a schopnost využít širší sázení ekosystému nám dává jedinečnou možnost získat ty správné hráče za správnou cenu, a zajistit maximální život-časové hodnoty prostřednictvím účinného zapojení. To nabízí bezkonkurenční škálu pre-match a v-přehrávání obsahu, který nabízí stovky tisíc událostí za rok po každém větším sportu, včetně end-to-end produkty pro esport a dostihy sázení. Mark Locke, generální ŘEDITEL společnosti Genius Sports Group, řekl: "Jsme nesmírně nadšeni, vystavovat na G2E Las Vegas pro lásku nebo peníze poker dokumentární. Od října 3-5 2017, návštěvníci G2E můžu se stavit stát 5234 v Sands Expo and Convention Centre vidět nejnovější inovace vyvinuté Betgenius zdarma slots no download.