V tiskové zprávě vydané YouStake, generální ŘEDITEL, Frank DeGeorge, řekl, že nový Crowdfunding Portál licence by umožnila jeho tým k 'revoluci sponzorství průmyslu, a to nejen pro poker, ale všechny kvalifikované hry a sportovní vertikály.' Pohyby, které YouStake nutí mít dvojí přínos pro zákazníky austrálie všech dob peníze na poker seznamu. Internetové stránky v současné době inzeruje trhy v karty, kuželky, drone racing, eSports, golf, MMA a tenis, i když pokerový turnaj sponzorství je v současné době krátké přestávce, zatímco oni požádat o licenci různé druhy ruce v pokeru.

SEC je prodloužená ruka vlády snaží dosáhnout stejného cíle. YouStake je v procesu registrace u Finančního Průmyslu Registru Orgán (FINRA) a Komise pro cenné Papíry v jejich snaze získat crowdfunding portál licence. Nový udělení licence bude vidět YouStake stala první dav investorů nabídnout vertikály přes širokou škálu sportů různé druhy hazardních her na filipínách.

Nejen, že budou schopni rozšířit síť zachytit více sportovní vertikály, ale možnost pro YouStake udělat Full Tilt bude mít výrazně snížena, s pány na FINRA a SEC pozor na věci. YouStake má přes 6500 registrovaných uživatelů a zpracovává více než $8 milionů v hotovosti transakce jiný druh poker ruce. YouStake je také rozšíření jejich působnosti hodnota transakce tím, sportovci a ženy nabízejí soukromé koučování a merchandising přes crowdfunding platformu osrs démonické gorilla nejlepší ve slotu.