V Macau a provozovatel za 13 hotel má zveřejnila své neauditované finanční výsledky za šest měsíců do konce září ukazují, že její čistá ztráta se zvýšil o 15% ročně-na-rok dosáhne více než $64.73 milionů. Hong Kong-kótovaných na Jižním Břehu Holdings Limited používá oficiální pondělí podání na detail, že půl roku schodek byl hlavně na náklady spojené s provozem kultovní místo se nachází podél hranice mezi Macau je Coloane a Cotai Strip uk poker žádný vklad bonus.

To vysvětlil, že 13 měl nasbíral příjmy ve výši téměř $2.51 milionů, ale že se přesto ukončil šest-měsíc období v rudém ve výši asi $29.53 milionů triton poker krátké paluby žebříčku. Celkový provoz: Nicméně, South Shore Holdings Limited uvedl, že měl ještě podařilo zaznamenat 16% nárůst rok-na-rok v celé společnosti příjmy na $657.35 milionů eur s přibližně $655.31 milionů z této generované jeho PYE inženýrství podnikání triton poker super high roller.

Zklamáním dilema: Otevřen v srpnu loňského roku, 13 funkcí, 200 opulentní pokoje a doufal, že se doplňují tyto tím, že nabízí in-house casino kompletní s až 66 hracích stolů triumf ruleta zelená barva kód. Ale tyto plány brzy propadl a Jižní Pobřeží Holdings Limited se od té doby snaží obnovit některé z 1,6 miliardy dolarů se potopil do budovy landmark hotel.

Hong Kong-sídlo subjekt nasbíral roční deficity v hodnotě $201.1 milionů a $749.5 milionů eur pro rok 2017 a 2018 a poslední měsíc napuštěné nabídky, která je vidět to složit 50% podíl v 13 až tři strany výměnou za peněžní protiplnění za nějakých $95.6 milionů. Potenciální vyhlídky: i Přes to, South Shore Holdings Limited používá podání (pdf) hlásat, že je stále optimistický o dlouhodobé budoucnosti 13 a brzy doufá, že bude moci využít Macau je rostoucí trh cestovního ruchu zlepšení příjmů na bojující majetku. Přečtěte si prohlášení z Jižní Břeh Hospodářství... "13 se zaměřuje na polohování své obchodní a provozní model bez gaming od získání jeho hotelu licence v srpnu roku 2018. To je nyní připraven využít své jedinečné ultra-luxusní téma pro vytvoření značky a pronikání na trh s cílem zvýšit obsazenost a konání speciální události v tomto finančním roce.".