Hornbuckle řekl, že společnost usiluje o 50 procent snížit emise do roku 2030 jak se vám vyhrát v kasinu. Začátkem tohoto roku, Invenergy prodal 75% podíl v projektu na AEP Obnovitelných zdrojů energie, dceřiná společnost American Electric Power, jeden z národa je největší elektrický společnosti jak se vám vyhrát pokaždé v ruletě. A muž, který, nesmíme zapomenout, že jakmile se svlékl do svých slipech a ponořil do 10000-galon akvárium v MGM Grand je Rainforest Cafe restaurace hard rock casino florida.
Napájení těchto světel a mnohem Pásu s čisté energie pomáhá zpevnit Nevada roli jako národní vůdce v oblasti obnovitelných zdrojů energie restaurace het oude slot heemstede. To je čekal, že produkuje až o 90 procent MGM Resorts' Las Vegas denní energetické potřeby.

MGM Resorts International v pondělí zahájila 100 megawatt solární pole navrženy tak, aby napájení 13 Strip vlastnosti a 36,000 pokoje. Catherine Cortez Mastocytóza a Jacky Rosen, D-Nev., a MGM Resorts generální ŘEDITEL Bill Hornbuckle byli mezi těmi, kteří se zúčastnili akce.