Lupiči majitel Mark Davis měl dříve navržené roční nájemné platbu ve výši $1. Rebelové' současný domov, stárnutí 40,000-sedadlo Sam Boyd Stadium, by mohla hrát doma pro Oakland Raiders to měli fanoušci opustit tým. jogar slots machine online gratis. Ale Davis' NFL organizace je jistě přebírá část rizika.
"Je tam žádný prostor pro chyby, ale to může být provedeno v čase. Oakland Raiders se očekává, že k pobytu v Bay Area pro příští tři roky, s cílem hrát v přední části Sin City fanoušci na začátku roku 2020 sezóny. V pořadí pro to, aby se stal realitou, Clark County Komise Předseda Steve Sisolak říká, že město a povolení musí zůstat na přísné plánu jogo 94 por cento respostas poker. "Aby to bylo dohodou, aby finanční smysl, příjmy ze stadionu potřebné k toku do těchto investorů." Lupiči v současné době hrají Oakland 3,5 milionu dolarů každý rok hrát v Oakland Coliseum. Ale tento týden $1 návrh mám i levnější, s, bez nájmu a pronájmu je doporučeno jóga blackjack como se jóga.

Las Vegas Lupiči našli dohodu zbytek z nás by se nikdy představit na Inzerát: pronájmu-zdarma, $1,9 miliardy domů. Jsem přesvědčen, že můžeme dělat to stalo." Další podmínkou stadionu je, že UNLV vysokoškolský fotbalový tým může hrát své hry na zařízení crown international casino da nang. Poslední nájemní smlouva považována mezi NFL povolení a město uděluje týmu práva hrát v částečně financované z daní stadionu na žádné náklady.