Austrálie je Devět Síť a Síť Deseti byly nalezeny v rozporu s jejich obchodní licenční podmínky o podpoře interaktivní služby hazardních her'.
Australian Communications and Media Authority (ACMA) tvrdí, že porušení došlo, když obě sítě vysílání reklamy pro PokerStars – v Devět případě reklamy se objevil během jeho pokrytí 2009 Wimbledon Tennis Championship, zatímco o Deset ran reklamy během jeho Pokerová Hvězda reality program význam slot v informatica. Zatímco reklamy byly pro PokerStars.net Předseda ACMA nebyl nákup rozlišení mezi .net a .kom. Chris Chapman říká, že Interactive Gambling Act "se zaměřuje na poskytovateli interaktivních služeb hazardních her a je trestným činem poskytovat určité služby pro zákazníka v Austrálii proč je tam žádný hazard v texasu. To také zakazuje vysílání a zveřejnění reklamy na interaktivních služeb hazardních her." Tato akce označuje ACMA první rozsudky proti vysílání pro tento typ porušení, tak snad to a Chapman byl příliš horlivý proč je tam žádné kostky v arizoně.

Ale na ACMA úvěr, trest odpovídá "zločin", jako Devět a Deset jsou jen bylo nutné vydat se na program, aby se vzdělávat jejich zaměstnance lépe poznat rozdíl mezi dobrou reklamu dolarů a špatné proč je tam žádné kostky na floridě. Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre.