Wind Creek Betléma sedí na 124 akrech, co bylo kdysi domovem Betlém Oceli – oceli a stavby lodí, společnost, která byla druhý největší výrobce oceli v Americe nejlepší žádné peníze poker app. V Pensylvánii, kmen oznámil během Wind Creek znovuotevření Betléma darovat $90,000 za dárky do 10 místní neziskové organizace. "Oni nejsou tradiční veřejná obchodní společnost, která musí zmáčknout všechny peníze z Betléma," místní právník a developer Michael Perrucci řekl nejlepší non hazardní hry poker aplikace.
I když to byla hvězda-hustě akci, s Emeril Lagasse a "Cake Boss" Buddy Valastro, oznámení, že vodní park projekt na historický Číslo 2 s Machine Shop je stále na $250 milionů hvězdou. Wind Creek Betlémě se konalo jeho slavnostní otevření tento týden na oslavu jeho rebranding z Písku nejlepší non hazardní hry poker app. "Jsme opravdu rádi, že být tady, a musí být přijata do společenství," Dorris uzavřena..
To zkrachovala 2001 a rozpuštěn o dva roky později reálné peníze poker na android. Koncept je transformovat Č. Cihlová stavba se hroutí, ale Vítr Creek execs doufám, že dát mu nový život.