V Macau, integrovaný resort developer a provozovatel a dceřiná společnost Las Vegas Sands Corp, Sands China Limited, údajně skončila v roce 2017 s 31% nárůst zisku, dostáváme 1,6 miliardy dolarů, podle provozovatele podání předběžné výsledky ve čtvrtek.

Asie Herní Stručné zprávy, že Macau-sídlo firmy je v čisté příjmy na rok 2017 dosáhl US$7,7 miliardy, což představuje nárůst o 16 procent, zatímco jeho upravený zisk před úroky, daní, odpisů a amortizace vzrostl na 2,6 miliardy dolarů což představuje nárůst o 16,4 procenta sen o vítězství na automat. Předseda představenstva a generální ŘEDITEL pro Sands Čína, 84-rok-starý Sheldon Adelson, údajně řekl: "podmínky na Trhu v Macau lepší smysluplně v průběhu roku.. sen o trávu automat.

městě Macao, naše nejnovější integrovaný resort na Cotai, si užil velmi úspěšný první rok provozu." Ve Feb 15 podání, Sands Čína údajně řekl, že nárůst zisku byl posílen jeho hmotnost gaming segmentu, který získal podporu z navýšení ubytování v hotelu, sponzorství, zábava události a maloobchodní dodávky dream of jeannie slot machine. Adelson pokračoval říkat, že, "Sands Čína má nyní investováno přibližně US$13.0 miliard dodávat na náš slib pomoci Macao v jeho hospodářské diverzifikace a jeho další vývoj na světových podnikání a volný čas cestovního ruchu destinace," podle Asii Herní Stručný. "Díváme se do budoucnosti s důvěrou.

Máme silný organický růst outlook, který bude i nadále těžit z našich špičkových investice, naše bezkonkurenční měřítku, sekulární růst Čínské střední třídy, vytváření bohatství a rostoucí poptávce po cestování a zábavy," prohlásil Adelson hippodrome casino patře baru v londýně. Sands China Limited oznámila, před koncem ledna zvýšení platu pro způsobilé zaměstnance..