Prosíme o vaši trpělivost a podporu, jak budeme pokračovat v boji s všechny naše vlastní zdroje, aby proti těmto útokům, a dodat stabilní a spravedlivé herní zážitek s každým mechanismu, které máme k dispozici, " řekl na Plnou Flush Poker Mluvčí umístění camion geant casino salon de provence. O EPN mluvčí informoval novináře, že byly podrobeny sérii Distribuované Odmítnutí Služby (DDoS) útoky za posledních šest týdnů.Čistým důsledkem je občasné narušení hráčů připojení k Internetu trvající 30-60 sekund, což způsobuje zmatek s oběma turnaje a cash game akce pvz tři diamanty automat.
"Jsme potěšeni, že stávající software a infrastruktury již úspěšně obhájili data z infiltrace, a že dopad na hráče, zatímco frustrující, byla omezena na odpojení od Herního Serveru, spíše než na ohrožení soukromí a bezpečnosti jejich osobních údajů." "Budeme pokračovat, aby přijaly veškeré nezbytné kroky k zajištění bezpečnosti naší Sítě a k ochraně našich hráčů a integritu jejich dat." Tam byl také prohlášení vydané FFP pvp talent sloty frost mage. "Omlouváme se vám, našim hráčům, pro tyto nedávné odpojení způsobené zločinný vnějších zdrojů pvz 3 diamanty automat.
Equity Poker Network je poslední v řadě on-line poker stránky, které viděl jejich turnaje a cash game akce narušena v důsledku cílené Distribuované Odmítnutí Služby (DDoS) útoky.