UK-kótované provozovatel hazardních her Gala Coral Group byla nucena vrátit téměř £850k po zobrazení "vážné historické nedostatky" v jeho anti-praní špinavých peněz (AML) a sociální odpovědnost ovládání.
Ve středu, UK Gambling Commission zveřejnila zprávu o jeho vyšetřování činnosti high-objem sázející, který sponzoroval Gala Coral firmy Coral Závodní a Coral Interactive. Zákazník je on-line sázení činnost nakonec přesvědčil Gala Coral je třeba udělat důkladnější vyšetřování zdrojem jeho bohatství 19 hvězdičkový casino gold coast. Gala Coral souhlasil, že zaplatí další £30k na UKGC pokrýt své náklady šetření. Na UKGC také problém s tím, že rozdíl mezi zákazníkem příjem a jeho vsazení led Gala Coral označit ho jako "červená" v říjnu 2014, ale Gala Coral se rozhodl, že není naléhavosti při sestavování zprávy o podezřelé činnosti 888 poker mac ke stažení uk.
Ale tato zkouška se skládala hlavně z open source vyhledávání pro ověření zákazníka adresa – i když to není určit, zda vlastnil dům, ve kterém žil – a jeho zaměstnání jako elektrikář 888 poker klienta pro mac ke stažení. Gala Coral uznal, že to spadlo krátké UKGC AML a vědět svůj zákazník očekávání, ale tvrdil, že to měl od té doby zlepšila své postupy 888 poker mac nefunguje. Policie tvrdí, že zákazník v otázce financován jeho sázky s £800 tisíc ukradených z bankovního účtu "zranitelné dospělé." Zákazník/zloděje – v současné době slouží tři roky ve vězení – byl Korálový maloobchodní zákazníky od roku 2012 a měl vsadit on-line s firmou od ledna 2014 a lednu 2015 sleeping dogs hráčské doupě socha.