Plánované demonstrace nejsou konec, a to buď. Jak to stojí, každý závod, který je run je běh na rozpacích." Podle italského novináře, všichni v Itálii se zlomil, a dokonce i nový ministr má již jasně najevo, že bude "nic víc pro sport", že občané milují tolik ruleta porte de garáži sectionnelle novoferm. Podle sázkových údaje z roku 2011, nelze Kombinovat obdrželi více než €160 m v komisi od italské Tote sázení systém, což znamená, že tam byl obrovský přes-strávit, pokud tam byl další finanční prostředky přicházejí od vlády, která, o které nevíme.

Pokud se budeme snažit pokračovat, jak se věci mají, závodištích bude blízko a závodní nepřežije v Itálii," dodal. Přicházejí po více než týdnu stávky, které byly nazývány podle všech odvětvích sportu v námitka proti statný škrty na cenu-peníze, rozpočet a financování na závodištích ruleta porte de veranda technal.

Nicméně, učenec, také varoval, že sport nemůže očekávat, že "nedávno jmenován ministrem zemědělství, Mario Catania, aby se dohodly na požadavky na zvýšení státní dotace", i když sport je stoupenci říkají, že to podporuje 50.000 rodin na národní úrovni ruleta porte de grange coulissante. Vláda v Římě se nachází na staré dobré ucho napadání tento týden protestů na zajištění finančních prostředků pro dostihy v Itálii jsou naplánována. Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre. Ve zprávě od Guardian, italský sázení učenec popsal závody v Itálii jako "v podstatě zbankrotovalo" i přes tento sport je velmi populární přes historii země. Carlo Zuccoli, také poznamenal, obviňovat "over-výdaji" a "nedostatek finančních control" pro škrty enzo 30 free spins casino. Tote sázení se snižuje o 25% meziročně, takže situace pro letošní rok bude ještě horší." On pokračoval: "sázení model, přes který peníze se vrací k závodění, je rozbité, a to je v podstatě zbankrotovalo.