listopadu 2015, Jako byste očekávat, mezi dvěma hráči pokeru, tam byl prop bet v sázce kdo reguluje hazard v severním irsku.
Engwall vyhrál $100,000, a Martin Jacobson dal 2,5 krát tolik peněz na zvířecí charitativní organizace poté, co vyhrál $10m jak poznat. Zdá se, že grind je jednou z mnoha podobností, které existují mezi Krbová kamna a poker.Švédsko Má Dva Mistry Světa Jeden člověk, který ví, jak brousit svou cestu k Krbová kamna titul mistra Světa Sebastian "Ostkaka" Engwall kdy automat je připravena zasáhnout. ElkY bude oblékat jako Krbová kamna charakter Sludge Belcher, když se soutěží v roce 2016 PokerStars Caribbean Adventure (PCA) Main Event v lednu jak poznat. Jsou pokeroví hráči začnou přebíhat k Krbová kamna?PokerStars Team Pros Bertrand "ElkY" Grospellier a Daniel Negreanu vzal do centra pozornosti na BlizzCon 2015 úmluvy v Anaheimu, Kalifornie kdy automat bude hit. "Doufám, že jsem mohl soutěžit {pro Mistrovství Světa} ale nejsem si jistý časový závazek." Řekl ElkY.Že závazek zahrnuje tisíce žebřík hry a stovky kvalifikací, jen aby to přes až do finále jak poznat. Jsem jen hrál po dobu šesti měsíců, i když." Řekl Negreanu kdy automat je blízko bít jackpot.

A to je důvod, proč nebudete vidět, Daniel Negreanu nebo ElkY ukázal na Blizzconu jako potenciální Mistrovství Světa kandidátů v nejbližší budoucnosti přinejmenším musím přinést v hotovosti do kasina. To není špatné pro obchod musím prohlásit.