Affiliate marketing sítě Catena Média potvrdila, že získal požadovanou schválení do seznamu svých akcií na NASDAQ Stockholm hlavní trh, Švédsko je největší burze je hazard zahrnuté v hdp.. Catena je nyní jen čeká na konečné schválení od švédské Finanční Orgán Dohledu zahájit jeho migrace z menších NASDAQ Severní Premier burze, kde její akcie jsou v současné době uvedeny.
Poslední den obchodování na tento index se očekává, že bude v pátek 1 kdo reguluje hazard na floridě. září. Akcie společnosti budou obchodovány v Mid Cap segmentu pod stejným ticker (CTM) a se stejným ISIN, jak to měli dříve. Catena potvrdily, že žádné nové akcie budou vydány v souvislosti s zápis kdo reguluje hazard v texasu.

V jeho první polovině roční aktualizace 2017, společnost odhalila, že její rok-na-rok příjmy skupiny za první pololetí roku 2017 se zvýšil o 78%, zaúčtování výnosů skupiny z 30 milionů eur, téměř zdvojnásobení odpovídající H1 2016 příjmy skupiny postava €17m kdo reguluje hazard v irsku. V prohlášení, potvrzení, schválení, Robert Andersson, generální ŘEDITEL Catena Média řekl: "výpis na burze Nasdaq Stockholm je výsledkem skvělé týmové práce a je důkazem pevné organizace jsme vybudovali jak poznat. To bude i nadále, aby se naše další růst kdy automat bude velký hit. Další velký milník v historii naší společnosti"..