V nesouvisejících incidentech, jiných Massachusetts státní policie utrpěl zranění na začátku tohoto roku do boje s neukázněnými čtenáři na Přídavek Boston Harbor. V jiném incidentu, po návratu ze zápasu v boxu v Las Vegas, nejmenovaného člověka s údajnými vazbami na organizovaný zločin — kdo byl doprovázen Higgins na výlet — byl zastaven na Boston Logan Mezinárodní Letiště bezpečnostní důstojníci jak vyhrát sit n go turnajů.

Higgins později byl varován policií dohledu v roce 2013 omezit sdružení s známo, že zločinci nebo mu hrozí napomenutí nebo ukončení, píše se ve zprávě jak vyhrát automat. On také večírky v Las Vegas s jedinci, kteří měli údajně vazby na organizovaný zločin, dodává zpráva.

Policejní důstojník šel na výlet s více než 24 známých zločinců, the Globe uvádí tento víkend, na základě přezkoumání vnitřních záležitostí dokumenty z Massachusettské státní policie jak vyhrát jackpot slot. Neměl vyžadují ošetření v nemocnici..
Higgins a Hartley byly jen některé z vojáků zvýrazněna celém Světě vytvořit zdarma on-line poker turnaj. To nebylo trestné v přírodě," řekl Moynihan celém Světě. V roce 2015, Massachusetts NÁS advokátní Kancelář kontaktovala státní policie hlásí, že Higgins byl vyšetřován, píše se ve zprávě.Řekl Drug Enforcement Administration agentů, který běžel na pozadí kontroly pro bookmakery, kteří byli zapojeni do obchodu s drogami a nelegální hazard, ve zprávě se tvrdí.

Higgins byl umístěn na dovolenou, ale nikdy byl zatčen vytvořit úseky schůzek v kalendáři aplikace outlook. Hartley byl identifikován ve zprávě jako přítel Higginse vytvořit nasazení slot azure powershell.