S technickou podporou Hodně.(UK), zábavní a herní společnost Western Lotto Nigérie Limited (WLN) nyní zahájila na Nigerijský trh jak koupit pokerový stůl cítil.
Firem, které nabízejí lotto a loterie se pěstuje v Nigérii a v dalších částech Západní Afriky, s osmi společností, nyní v Nigerijském trhu, z nichž každý nabízí mix hry jak koupit poker night 2. WLN zajištěno výlučné povolení k provozování jeho her v Nigerijském trhu jak koupit poker stroje. Tvrdí, že je největší, nejvíce vybavený a nejvíce kapitalizované herní společnost v Nigérii pořadí obleky deck poker. WLN nabízí také dobře-známé Evropské a Americké herní značky na jeho platformě, jako je Powerball, Euro Millions a Mega Millions pořadí hry v poker. To je také lákání zákazníků na zcela on-line pořadí pokerových hand.
Elvis Krovokuca, Generální Ředitel, řekl: "Západní Lotto se snaží prostřednictvím svých produktů k vytvoření pracovních příležitostí, bohatství a postavení pro lidi v Nigérii a v Africe." Dodal, že "Náš mandát v Západní Lotto je přinést i zábavu a doufám, že lidé, kteří se rozhodnou hrát naše hry. Za pár Nairas, dodáváme vzrušení a možnost změnit příběh svého života radikálně.".