Pozdě ve středu, zástupci MGM neměl komentovat, zda o vypořádání by muselo být oznámeno můžete se dostat do kasina pod 21.
Romo, 30, Temecula, Kalifornie, seděl před televizní kamery ve čtvrtek, počítání své požehnání, protože ona je stále schopen vidět její dvě děti můžete se dostat do kasina pod 18. 1, 2017, na jižním konci Pásu můžete se dostat do kasina s papírem id.

Na plánované tiskové konferenci přichází dva dny po druhém výročí natáčení stovky lidí Oct jak udělat slot v čl.. Právník Robert Eglet, v listopadu 2017, vysvětluje typy obětí, kteří by mohli dostat odškodnění ve Oct jak postavit dveře. Právník, který žaloval MGM Resorts International v průběhu roku 2017 Las Vegas masakr mimo Mandalay Bay má naplánované tiskové konferenci ve čtvrtek ráno oznámit, "velmi důležitý vývoj." Advokátní kancelář pomáhá v případě některých obětí bylo naplánováno na 11.m.na tiskové konferenci v San Diego oznámit podrobnosti, podle Associated Press otevře je. V Květnu, MGM řekl, že v Komisi pro cenné Papíry podání by to mohlo dosáhnout urovnání mezi $735 milionů a $800 milionu za soudní spory a v neposlední řadě. 1, 2017, střelba.Žalobci v případu obvinila MGM Resorts, která vlastní high-vzestup hotel a místo konání koncertu v Las Vegas Boulevard, nedaří adekvátně chránit 22.000 lidí, kteří navštěvují Trasy 91 Sklizeň festival country hudby koncert .